Nejvýhodnější sázení

zukal hokeji slovensko

Výsledky 2014/2015 | OVV ČSLH Blansko -

Utkání hrána 2×15 minut čistého času Délka jednoho trestu: 1 minuta Rozhodčí: František Kitner, David Scheiner, Stanislav Scheiner výhra = 2 body, remíza = 1 bod, prohra = 0 bodů

UNL 4:5 DRE | HC SlovanÚstí nad Labem - Dresdner Eislöwen ...

Hokej. Prípravný zápas. HC Slovan Ústí nad Labem – Dresdner Eislöwen ... LUKÁŠ ZUKAL se prudce napřáhl na modré čáře a dělovkou čistě překonal gólmana Eisenhuta. Asistence: Pavel Maršoun, Jakub Wojnar. ... Slovensko • koniec (60') 15:00 1:2. Memoriál

HC Dukla Jihlava– Předposlední zápas nadstavbové části ...

HokejÚstí nad Labem s.r.o. – HC Dukla Jihlava (18:00) 58. KOLO CHANCE LIGY (28. KOLO NADSTAVBY A), SOBOTA 7. BŘEZNA 2020 AZ RESIDOMO Havířov – Piráti Chomutov (17:00) HC Stadion Litoměřice – HC Slavia Praha (17:00) HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín (1

Online:Ústí n/L - Hokej – MS v hokeji ...

Mohlo by vás zajímat. Bohemians - Teplice 4:0, jasná záležitost, fanoušci se sešli za plotem; Sparta - Plzeň 0:0, tahák kola, domácí nastupují s Dočkalem i Kangou

hokej Mora Olomouc - Havlíčkův Brod | - Olomoucká ...

hokej Mora Olomouc - Havlíčkův Brod. Mora v důležitém utkání porazila Havlíčkův Brod 3 : 2 a získala cenné tři body, utkání hodnotí kapitán Bartoň ... PhDr.Zdenek Zukal, Klusalova 908/11, 779 00 Olomouc, IČ 42011876, tel. +420 5854

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Radovan Somík – Wikipedie

Radovan Somík (* 5. května 1977, Martin, Československo) je slovenský lední hokejista.. Kluby podle sezon. 1993-1994 MHC Mountfield Martin; 1994-1995 MHC Mountfield Martin; 1995-1996 MHC Mountfield Martin; 1996-1997 MHC Mountfield Martin; 1997-1998 M

Online: Litvínov - Hokej – MS v hokeji ...

Slovensko umožnilo obnovit veřejnou dopravu do Česka, provoz zastavilo v březnu Násilník z Libye dostal za znásilnění dívky na Litoměřicku 2 roky.

LIB 3:1 PCE | Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice ...

Nórsko – Slovensko • po s.n. (0:2) (66') 17:00 0:1 Euro Hockey Tour J. Kórea – Švédsko • koniec ( 60' ) 11:00 1:5

Překladač Google

Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.

Lukáš Zukal | - web českého hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy