Nejvýhodnější sázení

tipsport play off

NHL - draft 2019, výsledky, přestupy a zápasy, pavouk pro ...

Rozlosování NHL, sledujte online draft 2019, výsledky zápasů, tabulky, divize, playoff, důležité přestupy a české hráče v boji o Stanley Cup.

Statistiky - Tipsport extraligy 2015/2016 - play-off

statistiky vygenerovány: 11.03.2016/ 22:04 Vysvětlivky sloupců Brankáři # - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo) Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil Min - počet odchytaných minut Stř - počet střel vyslaných na brankáře In

Extraliga– Hokej – ČT sport – Česká televize

Sestřih 1. utkání předkola play-off Hradec Králové – Karlovy Vary. Video. Šimíček si zvyká na roli manažera a do Vítkovic láká Poláka: Věřím, že to dopadne dobře. Ze šéfa střídačky se v kariéře posunul do role funkcionáře v saku, a to v mateřském klu

Zápasy: CHANCE LIGA | - web českého hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Hokej online, hokejové live výsledky, livescore

Nápověda: Sekce hokej online na poskytuje průběžné (live) hokejové výsledky pro více než 100 hokej. ligových a turnajových soutěží. Sledujte hokej živě - střelce gólů, výsledky po třetinách, online tabulky a další hokejové informace live

Play off - rozpis -

PLAY OFF HOKEJOVÉ EXTRALIGY ČTVRTFINÁLE (stav sérií): Vsetín - Zlín 4:2, postupuje Vsetín Znojmo - Slavia 3:4, postupuje Slavia Pardubice - Vítkovice 3:4, postupují Vítkovice Litvínov - Sparta 2:4, postupuje Sparta SEMIFINÁLE (stav sérií):

Extraliga Play off 2020 | Sport Dnes

Vítěz finále se stává Mistrem extraligy, konečné druhé až desáté místo je určeno úspěšností týmů v play-off. Sledujte Tipsport extraliga živě Tipsport Tv Čt Sport O2 tv Sport Hokejka Tv Hokej Extraliga Play off 2020 program Předkolo: Pondělí 9. březn