španělsko a fotbalisti

Fotbalisté vědí: Španělsko je jasný favorit -

Praha /Aktualizováno/ - Čeští reprezentanti věří, že se z kvalifikace dostanou minimálně do baráže.

Čeští fotbalisté zakončí červnový program Ligy národů odvetou...

Málaga (Španělsko) - Čeští fotbalisté v neděli odehrají ve Španělsku čtvrtý z šesti zápasů skupiny A2 Ligy národů, jímž uzavřou červnový program. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého se pokusí navázat na remízu 2:2 z minulého týdne v Praze...

Fotbalista roku (FIFA) – Wikipedie

FIFA World Player of the Year) bylo do roku 2009 ocenění pro nejlepšího fotbalistu (a do roku 2015 pro nejlepší fotbalistku), udělované na základě hlasování všech trenérů národních reprezentaci.

Fotbalisté Španělska zvítězili ve Švýcarsku 1:0 a jsou druzí...

Praha - Španělští fotbalisté zvítězili v elitní skupině Ligy národů ve Švýcarsku 1:0 a posunuli se na druhé místo v tabulce před Česko, které v souběžně hraném duelu prohrálo v Portugalsku 0:2.

Česko - Španělsko 2:2, sekundy od senzace, fotbalisté...

Čeští fotbalisté byli blízko senzace. Ve svém druhém vystoupení v elitní skupině Ligy národů mířili k vítězství nad Španělskem, nadějný stav 2:1 drželi do 90. minuty, ale pak na stadionu v pražském Edenu dostali gól z hlavy stopera...

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Švýcarsko - Španělsko 1:1, na penalty 1:3, Španělsko zvládlo...

Fotbalisté Španělska porazili Švýcarsko 3:1 v penaltovém rozstřelu a jsou prvními semifinalisty mistrovství Evropy. Po 90 minutách i prodloužení se v Petrohradu hrálo 1:1.

Španělsko - Česko 2:0, statečný boj fotbalistů, podruhé za...

Čeští fotbalisté se statečně prali, v Málaze proti domácímu Španělsku neodehráli vůbec špatný zápas, ale v Lize národů podruhé za sebou podlehli 0:2. První gól dostali v první půli po pasáži, kdy byli nebezpečnějším týmem.

Bojovný výkon na Španělsko nestačil. Fotbalisté neproměňovali...

V Malaze proti favorizovanému Španělsku předvedli Češi slušný výkon, své šance ale neproměnili a nakonec prohráli stejným výsledkem jako v minulém zápase proti Portugalsku – 0:2.

Fotbalisté v závěru přišli o výhru nad Španělskem, remizovali 2...

Praha - Čeští fotbalisté v druhém utkání skupiny A2 Ligy národů remizovali se Španělskem 2:2. Reprezentanti proti finalistům minulého ročníku a trojnásobným mistrům Evropy dvakrát vedli a sahali po nečekaném vítězství, ale v 90.

Česko - Španělsko 2:2. Fotbalisté měli na dosah cenný skalp, o...

Češi v zápase dvakrát vedli, na gól Peška odpověděl Gavi a po krásném lobu Kuchty dokázal v závěru zápasu vyrovnat Iñigo Martínez..