Oficiální stránka National Hockey League obsahující články, zprávy, soupisky, statistiky, rozpis, týmy, přímé rozhlasové přenosy a videa.

Zápasy A tým - HC VÍTKOVICE RIDERA

HC VÍTKOVICE RIDERA - HK Soči: 4 - 6: OSTRAVAR ARÉNA: 2018-08-23 17:00:49 23.8.2018-HC VÍTKOVICE RIDERA - HC RT TORAX Poruba: 6 - 2: Multifunkční hala VÍTKOVICE ARÉNA: 2018-08-31 19:00:30 31.8.2018-DVTK Jegesmedvék - HC VÍTKOVICE RIDERA: 3 - 1: Zimný

Chance liga |Český hokej

Systém zápasů ; Tipsport extraliga ... Radek Novák, někdejší hráč, v současnosti trenér a sportovní manažer SK Horácká Slavia Třebíč. Český hokej vyjadřuje upřímnou soustrast rodině, příbuzným a přátelům zesnulého, stejně jako klubu, ve kterém působi

Herní konzole |

Herní systém vše v jednom, který k vám domů přináší dokonalou zábavu. Konzole Xbox One S plně podporuje 4K UHD videa a HDR kvalitu. Je o 40% menší než její předchůdce, ale navíc se pyšní integrovaným napájecím zdrojem a úložištěm o kapacitě 1 TB.

Fotbal online, fotbalové live výsledky ...

Nápověda: Fotbalové výsledky live - livescore - na poskytují průběžné (live) fotbalové výsledky online pro více než 1000 fotbal. ligových a pohárových soutěží (např.Premier League, španělská LaLiga, česká Fortuna liga a výsledky Ligy mis

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Mistrovství Světa :: Hokejová Reprezentace a THC

Mistrovství Světa. Mistrovství světa v ledním hokeji je soutěž reprezentačních mužstev členských zemí IIHF. První mistrovství světa se konalo 1920 jako součást her VII.Olympiády v Antverpách, oficiálně však bylo uznáno až 1982.. Od 1924 bylo MS v led

HC Sparta Praha» Nový model sníží atraktivitu soutěže

"Herní systém, který představil hokejový svaz, je v rozporu s návrhem klubů a extralize za nás rozhodně nepomůže. Týmy ze spodní části tabulky nebudou mít o co hrát. Takový hokej fanoušci prostě nechtějí," uvedla k novému modelu generální manažerka B

hrací systémy - Sprti-mutenice

hrací systémy Každý s každým. Jedno utkání s každým soupeřem. Výhra = 3body (V), remíza s výhrou na penalty=2body (VP), remíza s prohrou na penalty=1bod (PP) , prohra=0bodů (P) Vytvoří se tabulky, kde rozhodují : 1/body 2/rozdíl ve skóre 3/ více vstř

SOC 3:2 VTZ | HK Soči - HC Viťaz Moskevská oblast (KHL ...

HK Soči - HC Viťaz Moskevská oblast (KHL) 3:2 | Šedesát minut o vítězi nerozhodlo. Ve třetí třetině jsme viděli nejaktivnější hokej a jako první se v této části prosadili hosté, když ve 44. minutě zakončil rychlou akci pohotovou dorážkou