Nejvýhodnější sázení

slávistické noviny fotbal vyhrála vánoční turnaj

Kopřivnické noviny č. 2/2004 - Sport

Stejně tak těší i přehlídka výsledků z dalších turnajů. Druhá třída vyhrála turnaj v Krnově, čtvrtá třída dominovala turnaji v Martině, pátá skončila jak na turnaji v Karviné, tak v Novém Targu druhá a devítka vyhrála turnaj v Rožnově. Výsledky mistr

Vánoční sportování – ODBOR PŘÁTEL SLAVIE

A Rožďalovičtí na závěr roku připravili do své klubovny turnaj právě v této klasické karetní hře! Přátelé, popřejme si do nového roku 2016 nejen dobrou kartu, ale hlavně hodně zdraví, slávistické lásky i elánu! Dobi

Kulturní a sportovní akce v prosinci 2008 - Mikroregion ...

Podrobný kalendář kulturních a sportovních akcí, které se konají v prosinci v Mikroregionu Bystřicko – v Bystřici nad Pernštejnem, Dolní Rožínce, Prosetíně, Víře.. Na stránkách obce Štěpánov nad Svratkou jsou uveřejněny výsledky ankety Strom Štěpánov

Téma: sport - Web týdeníku EKONOM

Rozhovor Americký fotbal je hrou pro chlapy, ... Golfový turnaj bank letos vyhrála Česká spořitelna. 13. 6. 2019. ... Hospodářské noviny ISSN 1213-7693. Kontakty Infolinka 217 777 888. Informace o inzerci

Romano Hangos

V kategorii juniorka do 63 kilogramů jsem byla letos první na mistrovství České republiky v Praze. A loni jsem vyhrála Vánoční turnaj v Humpolci. Podporují vás v tomto sportu rodiče? Pustí mě pokaždé, když někam jedeme. Pouští mě i na rekreační sport

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

- SK KOVODRUŽSTVO Strážov

Turnaj mladších přípravek ve Strážově 20.5.2018 V neděli 20.5. 2018 proběhl na hřišti ve Strážově další ze seriálu jarních turnajů Okresního fotbalového svazu Klatovy mladších přípravek za...

Fotbal mládež, foto - Oficiální stránky města Zruč nad Sázavou

Se Suchdolí vyhrála, s Církvicí o tři prohrála Mladší přípravka zajíždí v 6. kole do Církvice 6. kolo, fotbal, starší žáci U15, 2019/20 - zpravodajství, foto

Historieženského fotbalu - Slávistické Noviny

Vše to začalo dopisem Ludmily Drahovzalové, která vzpomínala na to, jak se hrál ženský fotbal v Brně už před válkou. Ohlasy, který otištěný dopis měl, pak vedl k nápadu uspořádat pro fotbalistky turnaj, kterého se zúčastnilo 26 družstev, z toho 25 ko

Slavia vítězem turnaje

Slavia po prvním dni s přehledem vyhrála základní skupinu. V semifinále nás čekala Sparta, která zde loni vyhrála. Utkání jsme zvládli až moc lehce, takže ve finále jsme se střetli s českými Budějovicemi. I zde jsme se postupně rozstříleli a po právu

Aleš Kořínek: Občas bych se vrátil na fotbal a trochu si zařval Hra na jamky aneb Kde vyhrávají emoce Známe plány Kláry Spilkové: vyhrát turnaj, být do desítky v žebříčku LET, Olympiáda a odchod do Ameriky