Nejvýhodnější sázení

ska v hokeji

Vstupenky» SK Slavia Praha

Při nákupu online je třeba zadát kód z Portálu přátel Slavie (info dostanete v Odboru přátel nebo ve Fanklubu). Sektor hostí. Vstupenky do sektoru hostí jsou v den utkání v prodeji na pokladnách u vstupu do sektoru hostí (vstup 3), pokud není stanove

hokej - SKA Saint Petersburg

1.třetina - v oslabení! Tikhonov 16:28 2.třetina - Tikhonov - 05:43 Dallman - 07:43 Kucheryavenko - 08:02 Červenka - 19:49 3.třetina - 0 střely - 32 ku 28 úspěšnost - 91% vyloučení - 7 v minutách - 14 goly v oslabení - 1 buly - 40 ku 22 brána - Salák

2017/2018 | - MS juniorů v hokeji 2020 ...

- program a vše důležité o MS v hokeji 2019, MS v hokeji 2018, Euro hockey tour a ostatních reprezentačních hokejových akcích

ČT sport – Česká televize

Podobně jako fotbalové Euro, mistrovství světa v hokeji nebo tenisový Wimbledon. Hokejová extraliga v Česku předčasně skončila, naopak nejvyšší fotbalové soutěže se na konci května opět rozehrály. Hokej aktualizováno 02. 06. 2020.

Sportovní televizní programy -

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

PET 6:0 VLD | SKA Petrohrad - Admiral Vladivostok (KHL ...

V první dvou třetinách to bylo jednoznačně vyrovnané, Admiral ztrácel jen dvě branky, takže byl stále ve hře. Závěrečné dějství však bylo dost jednoznačné, protože tam SKA nasázelo čtyři góly, čímž si definitivně pojistilo dva body.

SK Kadaň – oficiální stránky

V návaznosti na mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, se ode dne 11. 3. 2020 od 14:00 zakazuje přítomnost diváků (včetně rodičů) na všech utkáních SK Kadaň – hokej z. s. Utkání proběhnou dle rozpisu. Žádný návštěvník nebude pořadatelskou

KHL Play Off 2020 online přenosy - Liga Online

KHL TV je první ruský televizní kanál, který se věnuje lednímu hokeji.Každý den kanál vysílá živě 3-4 zápasy KHL, a také zápasy druhé nejvyšší ruské ligy (VHL) a juniorské ligy (MHL). KHL TV vysílá pořady z vlastní produkce týkající se událostí a výs

Online: Petrohrad - Kunlun 5:1, KHL -

V Bostonu se maraton nepoběží; V Rusku na fotbal diváci mohou, do deseti procent kapacity tribun; Jeden na jednoho: Čechům vládne Ježek, v obraně dominoval Sehnal; Pod Himálajem roste napětí, Čína poslala k indické hranici tisíce vojáků; Nejdřív pohá