Nejvýhodnější sázení

proč brno hokej

Prodejna Brno |

Proč nakupovat u nás. Zboží si můžete prohlédnout "naživo". Největší specializovaná prodejna raket v Brně; Naši prodavači jsou aktivní sportovci, a proto vám kvalitně poradí na základě vlastních zkušeností. Kredity na slevu získáte i za nákupy na pro

Hokejová

Hokejová výstroj. Vítáme Vás v internetovém obchodě F.Hockey sport Vrba s.r.o - U nás naleznete hokejové, florbalové i hokejbalové potřeby, brusle na led, in-line i fitnes kolečkové brusle. Široký výběr, Čepelí-lopat, shaftů

Proč jsou obavy z koronaviru zbytečné - Blog

Média i mnozí odborníci se nás snaží přesvědčit, že koronavirus je strašlivá nemoc. Jejich častý argument zní takto: Na chřipku umírá jen asi 0,1% nakažených. Koronavirus má úmrtnost přes 2%, tedy asi dvacetkrát větší.

Proč komunisté zakázali „Den matek“ - Blog

Proč se slavení svátku MDŽ ustálilo na 08. březen je historickou záhadou, kterou ani komunisté nedokáží přijatelně vysvětlit. Jakási legenda vypráví, že došlo 08. března 1857, ke stávce textilních pracovnic v New Yorku.

Re:Úvaha: Hokej mě netankuje. Proč? - Blog

Milá Soňo, to že tě netankuje hokej, z toho si nic nedělej. Mě taky ne. Mě totiž netankuje žádný pasivní sport, nejsem ničí fanda, na sportovní záznamy či přímé přenosy v TV nekoukám.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Proč Britům nepomůže zákaz prodeje nožů? - Blog

Britský obchodní řetězec Asda se pod tíhou tragických událostí minulých dní rozhodl zakázat prodej nožů. Jedná se o reakci, jenž bohužel nebude mít žádný efekt a útoky mladistvých budou i přesto pokračovat ze vzrůstající tendencí.

Sobota. Náš "Penáč" - 7:20 narváno... - Blog

Parkoviště plné. U všech pokladen fronty. Pokud měl někdo záměr natěsnat co nejvíc lidí do jednoho prostoru, tak se to podařilo. Na rozestupy není šance. Každý se snaží nakoupit do začátku seniorských hodin...

Fyzika všedního dne - Blog

Proč je na horách větší zima? Uschne prádlo v mraze? Proč je zvuk ve vodě rychlejší a každá sněhová vločka jiná? Je těžší plný nebo prázdný pevný disk? Proč se vzduch tetelí a deštník ve větru obrací naruby? Je teplá voda hlasitá?

Piráti s ODS už chtějí vyšetřovat - Blog

Piráti a ODS získali dostatečnou podporu pro svolání mimořádné schůze Sněmovny k projednání postupu vlády při epidemii. Konat by se měla příští týden. Součástí jednání by mělo být také projednání návrhu na zřízení vyšetřovací komise k ministerským ná

Pane premiére, proč? - Blog

Před časem jsem vydal článek Pane premiére, ve kterém jsem se nechal unést velmi dobrým PR pana premiéra a na nějaký čas jsem podlehl iluzi, že ví, co dělá, že je naše země v dobrých rukách a že společně to zvládneme.