Souhlasím, aby Premier Sport Tour, s. r. o. (IČ: 46 219 455) a HOCKEY TOUR s. r. o. (IČ: 51 244 004) zpracovávali mé osobní údaje za účelem příležitostného informování o novinkách, speciálních akcích a reklamních nabídkách.

ms v hokeji 2019 zapasy |

Na webu naleznete odkazy naživé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2019. Český a hokej můžet

ms v hokeji 2016 zápasy... | RadioTV

Startuje MS v ledním hokeji. Až do neděle 22. května bude program ČT sport patřit především fanouškům hokeje. Ze šampionátu v Rusku nabídne sportovní kanál 54 televizních utkání, 29 z nich přímým přenosem.

Hokej– ČT sport – Česká televize

Hokej v 60 minutách. Jeden na jednoho: Nejlepší odpovědi. 00:01:08. Hokej v 60 minutách. Pro jaký dres by hlasovaly hokejové osobnosti v anketě? 00:06:53. Hokej v 60 minutách. Jeden na jednoho: Martin Procházka a David Rittich. Bitva o Stanley Cup se

Hokej online, hokejové live výsledky, livescore

Nápověda: Sekce hokej online na poskytuje průběžné (live) hokejové výsledky pro více než 100 hokej. ligových a turnajových soutěží. Sledujte hokej živě - střelce gólů, výsledky po třetinách, online tabulky a další hokejové informace live

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Hokej MS v hokeji, Extraliga a NHL na jednom místě

Počtyřech sezonách strávených v dánské, norské a švédské lize podepsal dvouletou smlouvu s Anaheimem, díky níž si vydělá dva miliony dolarů. 15:18 Hokejový obránce Patrik Husák se přesouvá z prvoligové Poruby do extraligového Třince.

Historiečeského hokeje | Český hokej

V roce 1948 mu chyběl ke konečnému vítězství jediný gól. V roce 1968 jeden bod navíc. V roce 1976 přišel o zlato pár minut před koncem rozhodnujícího utkání se Sovětským svazem. Největšího vítězství v historii dosáhl český hokej navíc v turnaji, na k

MS v hokeji 2019 - semifinále, pravidla, kurzy, živé ...

MS v hokeji 2019 opět na Slovensku. Slovensko Mistrovství světa v ledovém hokeji přivíta v relativně krátkém čase již podruhé.Naposledy se MS v ledním hokeji na Slovensku uskutečnily v roce 2011.. Stejně jako tehdy, i letos pocítí fanoušci atmosféru

Program | MS v hokeji 2020

Vám nabízí aktuální články, výsledky i program utkání z mistrovství světa v hokeji 2020. Aktuální zápasy na MS v hokeji, program a výsledky i zajímavosti, videa a sestřihy z MS v hokeji 2020. Jen pro pořádek. Lední hokej - kolektivní

Hokej -

MS v hokeji; 2. 6. Jarmil. reklama. Hokej. Růžička bude opět hrát pod svým otcem, ze Sparty míří do Hradce Hokejový útočník Vladimír Růžička zamířil po odchodu z týmu pražské Sparty do Hradce Králové. Bude tak opět hrát pod vedením svého otce Vladimí