Nejvýhodnější sázení

pratelak fotbal třinec

Sršni Nošovice – všechny proběhlé akce klubu –

Takže FINÁL, už se nic nemění, platí 13.5. v 16:00 hřistě Nižní Lhoty A už je to tady!! snad bude teplo a konečně pořádně zakončíme hokejovou sezónu 2015/2016.

Přátelské zápasy - fotbal online, evropský fotbal a ...

Pokud nekdy v budoucnu budem hrat pratelak s Andorrou, Gruzii nebo treba San Marinem, proc toho Usti znovu nevyuzit...Stadion ma uchazejici sice jenom hlavni tribunu takze atmosfera bude tragedie, ale lidi si to uzijou. ... Sračka fotbal,sračka přeno

Diskuse | Kometa Fans

Ale co mi vadí a spolu se mnou hodně lidem je to jakým způsobem se k tomu klub postavil.Strohe oznámení a hotovo. Jasně že je to jejich právo zdražit vstupné, jasně že se nemusí namahat uveřejnit 2,3 věty...sorry musíme, náklady rostou, a např zařadí

Diskusní fórum fanoušků Kometa Brno. Kometa Fans - víc než fórum

FKÚstí nad Labem

Minisoustředění ročníků 2006 a 2007. Od 6. 6. do 9. 6. 2020 se ročníky 2006 a 2007 vydaly na minisoustředění do Jižních Čech, v plánu byly pro každý ročník 3 zápasy a teambuildingová akce sjíždění Vltavy na lodích.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Buchta remízu s Opavou bral, přesto se zlobil: Půl hodiny ...

Hodně rozladěný byl po zápase proti Opavě brankář olomoucké Sigmy Miloš Buchta. Přestože se jeho spoluhráčům povedlo v hektickém závěru vydřít alespoň bod. Zejména úvod zápasu, kdy Hanáci pustili soupeře do dvoubrankového vedení ho pořádně štval. „Ne

MFK Chrudim| Oficiální web

Sestřih utkání MFK Chrudim - FC Hradec Králové. Východočeské derby mezi Chrudimí a Hradcem Králové skončilo nerozhodně 2:2 a přineslo nespočet zaj ...

Třináctka odehrála další přátelák | FC Hlučín

Hlavně v prvním poločase, kdy jsme síly ještě měli předváděli kluci velmi pohledný fotbal. Dali jsme 2 branky, další 3 tutovky zůstaly nevyužité. Ve druhém poločase nám postupně docházela šťáva, ale i tak kluci jeli na maximum.

FK Fotbal Třinec – U13, U12: Přátelák proti Frýdku-Místku

FK Třinec U13 - MFK Frýdek-Místek 7:1 „V zápase jsme předvedli dominantní výkon a tomu také odpovídá výsledek. Kluky chválím za jejich snahu,“ zhodnotil utkání trenér Jan Syrový. FK Třinec U12 - MFK Frýdek-Místek 7:1 „V první třetině se nám gólově da

Kniha návštěv HC POLY OPAVA

To Jenik: kde jsi vcera byl lopato. Brutalni fotbal. spici a zaroven horici chlap v Harlekynu - ultra fanousek Liverpoolu - kluci kua pristi rok Liverpool titul + vitez ligy mistru jinak si urve spalenou hlavu a hodi ju kuram. Jinak vse nej. k narozk