páteční brno hokej

Sport -

Hokej 8.6.2020 35 Smutná zpráva, ve věku nedožitých 75 let zemřel Aleš Buksa Ve věku nedožitých 75 let zemřel ve čtvrtek 4. června po dlouhé a těžké nemoci podnikatel a… Fotbalové perličky ...

Kometa napravila páteční zklamání výhrou v Třinci – ČT ...

Třinec - Ani rekordní návštěva nepomohla Kometě v pátek k úspěchu v utkání se Spartou. Brňané však zklamání napravili důležitou výhrou na ledě Třince, kde vydřeli výhru 2:1. Oceláři sice po první třetině vedli, slepené góly Vondráčka a Špirka ovšem r

Tipsport extraliga ledního hokeje, 9. kolo: páteční ...

To Kometa Brno páteční duel na domácím ledě zvládla a porazila poslední Karlovy Vary 3:2. Svěřenci trenéra Václava Baďoučka ovšem předvedli velmi dobrý výkon a v první i závěrečné třetině na ledě dominovali, kvůli kolapsu v prostřední části, kdy inka

Osm tisíc lidí na stadiónu, zhruba stejný počet na náměstí Svobody před velkoplošnými obrazovkami. Tak vypadalo město nad Svratkou v páteční i sobotní večer. Zvláště poté, co Kometa v pátek jednobrankovým rozdílem nad Pardubicemi zvítězila, dostoupal

Buly hokejživě: Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno ...

Hokej. Buly hokejživě. O pořadu. Úvodní stránka. Přehled dílů. Diskuse. Napište nám. Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno Živě: Neděle 12. 1. 2020 na ČT sport.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Hokejová dvojčata mají Kometě přinést dravost. Stránský ...

Pondělní transfer na frekventované hokejové trase Kometa – Vítkovice mnohé překvapil. Nové akvizice v kabině brněnského celku, zadák Daniel Krenželok a útočník Šimon Stránský, oblečou dres jihomoravského celku poprvé v páteční extraligové partii na l

Brno

Páteční hokej začíná v 18:00, před zápasem čeká diváky od 17:00 koncert skupiny Kabát. „Komplikace lze očekávat v dopravě, pokud řidiči nevyslyší upozornění pořadatelů, že v blízkosti Lužánek a celém širším okolí bude kritický nedostatek volných park

hokej–

HOKEJ: Halloweenské utkání tentokrát s lehce posmrtným doprovodným programem! V pátek 1. listopadu hostí Bílí Tygři na domácím ledě Vítkovice a v rámci doprovodného programu naváží na úspěšnou tradici každoročních speciálních „halloweenských zápasů“.

Buly hokejživě: HC Kometa Brno - Mountfield HK — Česká ...

Brno může proti Hradci napravit devítigólový debakl. Chceme se omluvit divákům, zní z Komety. 18. 2. 2020. Stopáž 170 minut. Rok výroby 2020 L ST HD. Žánr Sport. Buly hokej živě ...

Věřím na vytloukání chlupatých klínů chlupatými klíny ...

Hryzci mi nadzvedávají zahradu i mandle. Trávník proměnili v rozvlněný strop myší podzemky. Za hustotu tras by se nemusely stydět světové metropole.