Nejvýhodnější sázení

otrokovice deník fotbal

V nervozním derby Otrokovic a Hulína padlo dvanáct žlutých ...

fotbal Viktoria Otrokovice - Spartak Hulín | Foto: Deník / Karásek Jan Obě branky padly v prvním poločase. Skóre otevřel hostující útočník Ondřejka, domácí ještě před přestávkou odpověděli trefou Chwaszcze.

MSFL: otrokovický Elšík sestřelil ... - Valašský deník

Region– Hrdiny hraného 24. kola Moravskoslezské fotbalové ligy se stali nedávní spoluhráči z Otrokovic. Robin Elšík ve Viktorce působí stále a nádherným gólem rozhodl derby s Hulínem. Jan Silný už hájí dres Kroměříže a hattrickem se podílel na výhře

Viktorka v generálce přehrála třetiligové Otrokovice ...

První výhru zimní přípravy zaznamenali v sobotu fotbalisté Přerova. Viktorka si podobně jako Kozlovice poradila s třetiligovými Otrokovicemi na jejich hřišti 2:1. Rozhodla branka kapitána Ondřeje Václavíčka.

Divoké derby v Otrokovicích. Šest ... - Olomoucký deník

Nadávky létaly vzduchem, emoce tryskaly na všechny strany a málem došlo i na facky. Derby Otrokovic s Kroměříži se v sobotu dopoledne pořádně zvrhlo. Vyhecovaný duel 23. kola MSFL vygradoval v závěru, když rozhodčí Gasnárek nařídil proti vedoucí Haná

Fotbalisté Nového Města doma ... - Žďárský deník

NOVÉ MĚSTO – OTROKOVICE 1:4. Domácí začali aktivně, hned v úvodu zápasu vyrazil gólman hostů střelu Svobody na roh, z něhož nebezpečně zakončoval Kamil Skalník. Poté se dvakrát v dobré příležitosti ocitl útočník Duba, ale pokaždé zakončoval příliš sl

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Pardubický deník | Fotbal Pardubice - Otrokovice | fotogalerie

Fotbal Pardubice - Otrokovice. Fotbalová příprava: FK Pardubice - FC Viktoria Otrokovice. 1 /24. ... Fotbalová příprava: FK Pardubice - FC Viktoria Otrokovice. Zdroj: Deník/ Luboš Jeníček. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU

Rozhodla Poláchova penalta ... - Hodonínský deník

Hodonín /FOTOGALERIE/ – Sobotní odpoledne nabídlo divákům U červených Domků jedenácté kolo třetí nejvyšší soutěže. Naftaři se utkali se třináctým týmem tabulky ze Zlínska, který začal nečekaně dobře. Po šestnácti minutách hry se prosadil hrotový hráč

Holice střílela v Otrokovicích ... - Olomoucký deník

Otrokovice: Repáň – Zábojník, Juráň, Slaný, Pěnička, Foltýn (66. Ponížil), Chwaszcz, Starý (72. ... Fotbal Litovel prohnala Šternberk. Získá posily ze zahraničí? Fotbal Krajský přebor? Laťka, která by pro nás měla být ideální, říká trenér Olešnice ..

Mládežnický fotbal - Kroměřížský deník

1. Slavičín 11 10 0 1 35:13 30 1 1 2. Uh. Brod 11 10 0 1 62:11 29 1 0 3. Brumov 11 8 0 3 24:14 25 0 1 4. Hulín 12 8 0 4 54:35 24 0 0 5. Bojkovice 12 8 0 4 33:24 22 2 0