Nejvýhodnější sázení

okál hokeji bratislava

Výsledky | FORTUNA GAME a.s.

Zlín - ZLN Okál Z. 121614 -0,5 2 12.2.2020 17:20 Zlín - ZLN Nosek D. 121621 ... Hokej 2.Slovensko Zápas správné tipy výsledek více datum ; Žilina - Trnava 5028 12,1,10 8:1 ...

ZLN 2:3 SBA | PSG Berani Zlín - HC Slovan Bratislava ...

Německo – Slovensko • konec 18:30 1:3 Reprezentace do 19 let Švýcarsko – Česko • konec 15:00 4:0

Hokej: 24.07.17 První trénink na PSG Aréně -

V pondělí jsem se vydal na první trénink před novou sezonou. Na ledě se hlásilo trenérské dvojici Robert Svoboda, Martin Hamrlík celkem 35 hráčů včetně nových tváří. V obraně se objevil šestadvacetiletý reprezentant Lotyšska Ralfs Freibergs, který na

Jerguš Bača – Wikipedie

Jerguš Bača (* 4. ledna 1965, Liptovský Mikuláš) je bývalý československý a slovenský reprezentant v ledním hokeji.Hrával na postu obránce.Po ukončení hráčské kariéry působí jako trenér, v letech 2005-06 byl asistentem tehdejšího trenéra slovenské re

VČeskej lige naďalej žiari Andrašovský |

Cez víkend pokračovala česká hokejová liga. V sobotu sa skompletizovalo 13. kolo jediným zápasom a v nedeľu sa odohralo kompletné 14. kolo.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

OLO 2:1 ZLN | HC Olomouc - PSG Berani Zlín (Tipsport ...

Ve třetí třetině Zlín ještě dokázal zápas zdramatizovat, když využil přesilovou hru Zdeněk Okál.Zlín poté dlouho dobýval hanáckou svatyni a déle než tři minuty hrál s odkrytou brankou, ale další góly už nepřišly.

Rona Cup 1999– Wikipedie

Rona Cup 1999 byl hokejový turnaj konající se v Trenčíně v roce 1999.Pohár začínal 12. srpna a končil 14. srpna.Titul získali poprvé ve své historii HC Oceláři Třinec.

Přípravy: Sparta padla s Korejci, Zlín vyhrál na ledě ...

Hokejisté pražské Sparty prohráli na úvod Mountfield Cupu s korejským reprezentačním týmem 1:2 v prodloužení, přestože od začátku utkání vedli. Zlín načal svou novou kapitolu vítězně, když ve svém prvním přípravném duelu uspěl na ledě bratislavského

ZLN 2:3 LIB | PSG Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec ...

Zlín sehrál s Libercem pohledný hokej plný šancí a několika skvělých zákroků od obou brankářů. Na začátku byli štastnější a efektivnější hosté, kteří se díky Bartovičovi dostali do vedení a poté si náskok drželi až do začátku třetí třetiny, kdy sníži