Nejvýhodnější sázení

hubáček stloukal hokej

| hokej

Hokej je oboustranně opatrný, velké šance nebyly ani na jedné straně. Hosty přijela posílit početná skupina jejich hlasitých fanoušků. Ve druhé třetině hosté kousali, škrábali a snažili se být Lvům rovnocenným soupeřem, což se jim do puntíku podařilo

| hokej

live na Tipsport: 2.15 - 4.2 - 2.65 live na vsaďte si na: Tipsport. Branky a nahrávky: 1. Stloukal (Hlava), 16. Hlava (Klíma), 32. Stloukal (Pitule), 39. Klíma (R ...

HC Energie Karlovy Vary -

Živé reportáže z hokejových zápasů, aktuální výsledky, rozhovory, analýzy a statistiky.

HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary ... -

HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary, 04.10.2016

Zápas jako na houpačce přinesl Energii bod | HC Energie ...

HC Energie - HC Dynamo Pardubice 4:5 sn (1:2, 3:0, 0:2 - 0:0) Na závěr týdne bylo na programu třetí kolo baráže, v němž Energie přivítala na svém ledě pardubické Dynamo. To mělo daleko lepší úvod a Energie prohrávala už o dva góly. Ve skvělé druhé tř

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Czech Republic 2017/18 -

1. HC RT TORAX Poruba 42 26 4 1 11 192:118 87 2. SHK Hodonín 42 26 1 3 12 183:130 83 3. HOKEJ ŠUMPERK 2003 42 23 2 2 15 181:118 75 4. HC Bobři Valašské Meziříčí 42 15 4 2 21 134:150 55 5. HC Nový Jičín 42 16 2 3 21 111:147 55 6.

Pardubice - Karlovy Vary 5:3, Pardubice ovládly bitvu ...

Pardubice v předehrávce 10. kola hokejové extraligy v souboji celků ze dna tabulky vyhrály nad Karlovými Vary 5:3 a už nejsou poslední. Pořadí už uzavírají Západočeši, kteří v první třetině stačili vyrovnat, ve druhé části hry pak ještě snížili na ro

Liga mistrů: Sparta vyhrála nad Färjestadem, Znojmo ani ...

Praha - Hokejisté pražské Sparty už s jistotou postupu do play off vyhráli v Lize mistrů ve svém posledním utkání ve skupině O na ledě Färjestadu 3:2 v prodloužení a dostali se před švédského soka do čela tabulky. Pardubice ve skupině A klesly po dne

Poslední zápas sezony bez bodu, extraliga přesto zajištěna ...

HC Dukla Jihlava - HC Energie Karlovy Vary 3:2 (3:0, 0:0, 0:2)Do posledního zápasu této sezony hraného v Jihlavě jeli energetici s jistotou postupu a tím pádem i pohodovou náladou. Jelikož Západočechům již o nic nešlo, šanci ochutnat extraligový hoke