Nejvýhodnější sázení

hrubý slavia fotbal

-Úvod | Sokol Struhy

Messi ani nikdo další nepřekonal Vaclíka, Celta… První ztrátu po koronavirové pauze zapsala Barcelona. V očekávaném magnetu 30. kola remizovala v Seville 0:0 a dala…

Vlastimil Hrubý - Fotbal -

Slavia - Plzeň 0:0, hit jara bez gólů, domácí udrželi osmibodový náskok; Bohemians - Sparta 0:1, hosté rozhodli v závěru, díky opravě od videa; Regulérní gól Sparty, hru nepřerušuje praporek, oznámila komise sudích; Žádná změna na čele, šlágr jara be

Slavia bez odchovanců, srdíčka možná chybějí - Ruik

Ve 25. kole podlehla Slavia doma Plzni 0:2, v základní sestavě nastoupili Černý, Dostál, Gecov, Hrubý, Zmrhal a Necid, střídal Červenka, na lavičce seděli Souček a Tusjak, v kádru byli rovněž Prošek, Kolařík, Koreš, Hurka, Bazal a do zimy Petrák.

SLA 5:0 JAB | SK Slavia Praha - FK Jablonec (FORTUNA:LIGA ...

Fotbal. FORTUNA:LIGA. SK Slavia Praha– FK Jablonec . 5:0. ... Slavia zcela zdemolovala svého soupeře a po vzoru Plzně si po drtivém vítězství připisuje tři body. Slávisté vedli už po první půli o dvě branky, ve druhém poločase už Jablonec zcela vykli

Úvod | FK Krnov

FK Krnov ruší tréninky A-mužstva i všech dalších kategorií. Vzhledem k aktuální situaci a nařízení Vlády České republiky, která s platností od 16. března do 30. dubna 2020 omezila volný pohyb osob,…

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Stanciu opět skvělý! Slavia rozdrtila Jablonec 5:0 - Ruik

Hladová Slavia byla blízko gólu v osmé minutě, kdy Takácsova bomba z voleje skončila těsně nad. V 17. minutě zahrozil z přímého kopu Nicolae Stanciu, i tentokrát však těsně přestřelil. Tlak domácích málem zužitkoval ve 20. minutě Tecl, jehož sražený

Slavia právě vstřelila branku! Penaltu si vzal na starost NICOLAE STANCIU, který nezaváhal. Míč poslal ze svého pohledu doleva a přestože Hrubý vystihl směr rány, neměl příliš šancí na míč dosáhnout, neboť šlo o skvěle umístěnou dělovku.

#varimesbanikem | vegetarianské burrito à la Robert Hrubý ...

Fotbal Magazín. Zajímavosti a novinky z fotbalového světa ... Tabulky; FC Baník Ostrava 0. 16. 4. 2020. #varimesbanikem | vegetarianské burrito à la Robert Hrubý. Publikováno v rubrice Videa na Youtube. More about: FC Baník Ostrava. ... Slavia Praha:

JFK-Fotbal - I. liga - hráči

Hyský Martin 25.09.1975 93-94: Slavia 11- 0 11- 0 94-95: Slavia 1- 0 Liberec 24- 2 36- 2 95-96: Slavia 28- 2 64- 4 96-97: Slavia 20- 0 84- 4 97-98: Slavia 6- 0 Brno 14- 0 104- 4 98-99: Brno 3- 0 107- 4 99-00: Slavia 4- 0 111- 4 00-01: Slavia 12- 0 12