Nejvýhodnější sázení

hlasovani stloukal hokej

Aktuality - VSK TECHNIKA HOKEJ BRNO -

13.6.2020 - Reakce vedení klubu na článek v deníku Sport Vedení klubu VSK TECHNIKA HOKEJ BRNO v souvislosti s uniklou nahrávkou "proslovu" hlavního trenéra dorostu Martina Stloukala a v návaznosti na články v deníku Sport a ostatních novinách rozhodl

Profil hráče | Adam Lapšanský | HC Energie Karlovy Vary

Oficiální internetové stránky hokejového klubu HC Energie Karlovy Vary. Vstupenky, zprávy, rozpisy zápasů, výsledky, tabulky, fotografie, rozhovory a kontaktní informace. Informace zahrnují A-tým i mládež.

Bartoš na drogách? Etický kodex MF DNES platí pro všechny ...

Lajna není fikce a Hrouzek má svůj předobraz v reálném světě. Seriálový hokejový trenér v podání Jiřího Langmajera se ale na rozdíl od toho skutečného, Martina Stloukala, musí trochu krotit. Národu se však Stloukal líbí!

Momenty WSM Ligy: rozbité plexi, chorea ... -

Úžasný přehled ukázal havířovký obránce Patrik Luža a další skvělou akci předvedl elitní kladenský útok s Janem Klozem, Antonem Kurjanovem a Davidem Tůmou. Hodně se dělo i na tribunách nebo na přestupovém trhu.

Sparta znovu padla s Vítkovicemi, Pardubice senzaci v ...

Sparta do zápasu s Vítkovicemi nastoupila v černých retro dresech, jež připomínaly ty, v nichž absolvovala premiérový start v nejvyšší soutěži v roce 1937, duel navíc odstartoval extraligové akce k 80. výročí od založení soutěže.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Čím štve dědek Jágr hokejové Česko? -

Jaromír Jágr je hokejový bůh. Jenže i bohové mohou být šílení. JJ68 sice v sedmačtyřiceti letech drtí českou nejvyšší soutěž, ale zároveň i ve svých letech hokejové Česko štve. Proč?

Gól a asistence. Útočník Kovář režíroval výhru ...

Moskva -Útočník Jan Kovář dal gól a na další přihrál při vítězství hokejistů Magnitogorsku 5:1 v utkání KHL na ledě Chabarovsku. Metallurg napravil předchozí střelecký výpadek z Vladivostoku (0:3) a po dvou porážkách za sebou potvrdil patnáctou výhro

Referendum o osamostatnění Moravy, Slezska a Lašska - Blog ...

Jasně, Morava není Katalánsko, nemá stejný status, a věřím, že Moravané, Slezané (tím méně Laši) nepřemýšlí o autonomii, a o nezávislosti už vůbec ne. Pokud je to někdy někým zmiňováno, že je to recese, případně výroky nějakých blouznivců.

Sportovní výsledky - Sport -

Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.

Vítkovice, srdcová záležitost. Nemůžeme se plácat na ...

Vítkovický hokejový klub zná jako málokdo. Začínal v něm, když mu bylo pět, teď, v osmačtyřiceti, se vrátil už ne jako hráč, ani jako trenér, nýbrž ve zcela nové roli sportovního manažera. A Roman Šimíček „valí bomby“ – v pondělí představil jako budo