Nejvýhodnější sázení

fotbal rijeka rab chorvatsko

san marino |

Nachází se asi 80 km jižně od Rijeky, náleží do skupiny kvarnerských ostrovů, a patří mezi to nejlepší, co Chorvatsko může nabídnout.

Rijeka - průvodce hlavním městem Kvarneru | Ubytování...

Plánujete dovolenou v Rijece? V našem turistickém průvodci najdete ty nejlepší informace, tipy a rady - co vidět a dělat, kde se vykoupat, kam jet na výlet, kde se najíst a ubytovat.

Rijeka - Zábava |

Moderní rušné město, strategický dopravní uzel, nákladní přístav. Univerzita, muzea, galerie, Korzo, hrad Trsat a digitální planetárium s observatoří. Rijeka má turistům co nabídnout.

Rijeka - turistické informace, zajímavosti | Chorvatsko...

| Rijeka: Největší chorvatský přístav Rijeka se nachází v severním Chorvatsku u Rijeckého zálivu. Jedná se o snad nejdůležitější chorvatský dopravní uzel a má typickou atmosféru i charakter velkého přístavní.

Rijeka – Průvodce Rijekou

Rijeka se stala v Česku takřka přes noc jedním z nejznámějších chorvatských měst, a to díky novému vlakovému spojení z Česka k Jaderskému moři.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Chorvatsko | Informace o destinaci Chorvatsko |

Plánujete cestu nebo dovolenou v Chorvatsko? Klikněte a pročtěte si rady a turistické tipy pro Chorvatsko Aktuální počasí, měnové kurzy, roaming a mnoho dalších informací.

Rijeka - výsledky, program zápasů | Fotbal, Chorvatsko

Stránka Rijeka na Livesportu přináší livescore, výsledky, program zápasů, tabulky a detaily zápasů (střelce gólů, červené karty, …).

NK Rijeka (Chorvatsko) - fotbalový klub NK Rijeka (Chorvatsko...

Informace o fotbalovém klubu NK Rijeka (Chorvatsko) přináší - články, zprávy, statistiky, výsledky, rozlosování a další info o NK Rijeka (Chorvatsko).

Rab - ostrov Rab - Adria Planet

Ostrov je 22 Km dlouhý, plochou zabírá 91 km² a počet obyvatel je cca 10 tis.. Ostrov Rab sousedí s ostrovy Krk, Pag a ostrovem Dolin, který je neobydlen.

Plavby lodí Rijeka Chorvatsko - Plavby lodí přístavy odjezdu...

Přejete si vydat se na plavbu lodí z přístavu Rijeka? Rijeka je známý přístav ze kterého se vyplavuje velký počet lodí které proplouvají Jadranem.