Nejvýhodnější sázení

fotbal portugalsko z chorvatska přes rakousko

Liga Portugal 2020/2021 výsledky, Fotbal Portugalsko...

Stránka Liga Portugal 2020/2021 výsledky na nabízí výsledky, tabulku a detaily zápasů soutěže Liga Portugal 2020/2021.

Online: Portugalsko - Chorvatsko 4:1, Liga národů UEFA - Liga A...

André Silva), B. Silva (78.

Portugalsko gólem v prodloužení vyřadilo Chorvaty, čeká ho...

Lens - Spanilá jízda fotbalistů Chorvatska na Euru skončila v osmifinále. V sobotním šlágru prohráli s Portugalskem po prodloužení 0:1, vítěze "české" skupiny D srazil ve 117. minutě zápasu střídající Ricardo Quaresma.

» Reprezentace : LN: Česko v Portugalsku a ve...

Druhý červnový týden jsou na pořadu zápasy 3. a 4. kola čtyř výkonnostních divizí 3. ročníku Ligy národů (Sport 1 a Sport 2). Česko se v elitní divizi A střetne

Cestování přes Rakousko při cestě do Chorvatska a zpět...

Češi mohou do Rakouska cestovat bez povinnosti karantény či negativního testu a bez nutnosti udat důvod cesty.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Online: Rakousko - Chorvatsko 0:1, skupina B -

Rozhodčí poprvé pískl do píšťalky a nařídil trestný kop ve prospěch Chorvatů.

Online: Portugalsko - Rakousko 0:0, Skupina F -

Středa 9. března 2022, svátek má Františka

Liga Portugal 2 2020/2021 výsledky, Fotbal Portugalsko...

Stránka Liga Portugal 2 2020/2021 výsledky na nabízí výsledky, tabulku a detaily zápasů soutěže Liga Portugal 2 2020/2021.

Online: Chorvatsko - Portugalsko 0:1, Osmifinále - sport.Idnes...

Pátek 17. června 2022, svátek má Adolf

Liga Portugal 2021/2022 live výsledky, Fotbal Portugalsko...

Stránka Liga Portugal výsledky na Livescore, výsledky, Liga Portugal 2021/2022 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů, červené karty, ...