Nejvýhodnější sázení

fotbal krk nakažených chorvatsko

Počasí ostrov Krk | Předpověď počasí Chorvatsko ostrov Krk

Předpověď počasí ostrov Krk Chorvatsko - ubytování ostrov Krk apartmány

Chorvatsko koronavirus | Novalja

Průběžně zde budeme aktualizovat stav koronavirové epiemie v Chorvatsku - počet nově zaznamenaných případů, počet hospitalizovaných apod.

Nové ohnisko v Chorvatsku! Oblíbené letovisko hlásí desítky...

Na jihu Chorvatska, kam jezdí na dovolenou tisíce Čechů, se perou s novým ohniskem koronaviru. Ve Splitsko-dalmatské župě za jediný den onemocnělo 26 lidí. Dva případy jsou vážné, pacienty museli napojit na plicní ventilaci.

Levné ubytování v apartmánech ostrov Krk, Chorvatsko

Ostrov Krk Chorvatsko Kvarner - levné ubytování v soukromí a dovolená v Chorvatsku. Pokoje a apartmány ostrov Krk Chorvatsko - dovolená bez prostředníka, kontakt na majitele apartmánu

Kolik je skutečně nakažených v Chorvatsku? Úřady se neshodly...

V Chorvatsku stále přibývá pacientů nakažených koronavirem. Ve středu ohlásily chorvatské úřady na tiskové konferenci dalších 92 nových případů. Čísla na oficiálních webových stránkách o koronaviru však byla daleko vyšší.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Krk dovolená 2022, Chorvatsko - 236 zájezdů - Invia

Dovolená Krk 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Krk, Chorvatsko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Nakažených v Chorvatsku přibývá! Nemoc se šíří v nočních...

Počet nově nakažených v Chorvatsku stále prudce roste. Rapidní nárůst evidují především ve Splitsko-dalmatské župě. Místní úřady varují, že některé případy nákazy jsou spojené s nočními kluby.

Krk dovolená a zájezdy | New

Dovolená zájezdy Krk Chorvatsko all inclusive. Ostrov Krk je největším ostrovem Chorvatska a nachází se v souostroví Kvanerských ostrovů.

Kemp Krk |

Skvěle vybavený kemp Krk se nachází 2 km jihovýchodně od centra města Krku na stejnojmenném ostrově. Kemp býval naturistický, nyní je naturistům vyhrazena část pláže.

fotbal chorvatsko krk

Chorvatské městečko a přístav Baška Voda (asi 1600 obyvatel) se nachází na Makarské riviéře, je vzdálen cca 10 km od města Makarska.Kdysi byla Baška Voda rybářskou a zemědělskou osadou a také centrem obchodu.