Nejvýhodnější sázení

filip komorski hokej

Polský Hokej - Polská hokejová reprezentace, Mistrovství ...

Po pětileté přestávce se do Krynica Zdrój opět vrací reprezentační hokej. Ve dnech 7 a 8 dubna 2017 se ve dvou přátelských utkáních setká polská hokejová reprezentace se slovenským olympijským týmem. Pro polskou hokejovou reprezentaci je slovenský tý

Tychy - Podhale Nowy Targ 30.03.2019,15:15 |

HOKEJ NA DOSAH RUKY. Přihlášen ... asistence: Gleb Klimenko, Filip Komorski ...

Třinec vstoupil do Ligy mistrů prohrou v Lahti, Hradec ...

Na trestné lavici se v tu dobu sešli Lukáš Cingel a Filip Pavlík, pøesilovku pìt na tøi zu itkoval Blair Riley. Necelou minutu nato dokonal obrat Mike McNamee, a kdy na zaèátku 46. minuty pøidal tøetí zásah Devils Charles Linglet, s Mountfieldem to v

AZ Havířov | Havířovský led hostí mezinárodní hokejový turnaj

Odčtvrtku 11. srpna do soboty 13. srpna 2016 se na ledě havířovské K&K PNEU Arény uskuteční druhý ročník mezinárodního hokejového turnaje O pohár ředitele Hypermarketu Globus.Kromě domácího AZetu Havířov jsou letošními účastníky turnaje polské kluby

POL 6:1 UKR | Poľsko - Ukrajina (Kvalifikácia mužov na ZOH ...

Hokej. Kvalifikácia mužov na ZOH. Poľsko – Ukrajina . 6:1. koniec (1:1, 2:0, 3:0 ... 55:10 Filip KOMORSKI - 6:1. Zobraziť animáciu. 55:10. Polsko právě vstřelilo branku! Tak tohle už zavání debaklem, Polsko necelých pět minut před koncem znovu skóruj

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

HC Vsetín online - oficiální internetové stránky VHK ...

Nekonečné období letního drilu bez hokejového zápasu je u konce. Vsetínské hokejisty čeká již ve čtvrtek první přípravný zápas před novou sezónou 2016/2017. V rámci kvalitně obsazeného turnaje O pohár ředitele hypermarketu Globus se střetnou zelenožl

Tychy - Stoczniowiec Gdaňsk 08.01.2019,18:00 |

HOKEJ NA DOSAH RUKY. Přihlášen ... asistence: Alex Szczechura, Filip Komorski ...

SKE 6:2 TYC | Skellefteå AIK - GKS Tychy (Hokejová Liga ...

Příští utkání obou mužstev SKE: SO 08.09. 2018, 15:00 – HC Bolzano (doma) TYC: SO 08.09. 2018, 18:00 – IFK Helsinky (venku)

Telefonické objednávky: +420 724 780 432 Vyhledávání Hledej:. Přihlásit se / Registrovat se

SKE 6:2 TYC | Skellefteå AIK - GKS Tychy (Liga majstrov ...