Nejvýhodnější sázení

česko turecko stolní fotbal

vaduz stolní fotbal

2020 20:00 Sokolov vs.Ústí n. L. fotbal - Fortuna:Národní LIGA - 22:Sokolov vs. Ústí n. L. Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov FK Baník Sokolov FK Ústí nad Labem

fotbal čr turecko

O trestech UEFA rozhodne den před závěrečnými zápasy skupiny D, ve kterých se Chorvaté utkají se Španělskem a ČR s Tureckem. (ČTK)

Kvalifikace ve fotbale na EURO 2016 – Česko : Turecko

Odvetný zápas Česko vs. Turecko se bude konat 10. října 2015. Místem zápasu bude pražská Letná (Generali Arena). Zápas začíná v 20:45 hodin.

Online: Turecko - Česko 1:3, Evropská liga mužů - sport.Idnes...

Neděle 24. července 2022, svátek má Kristýna

Komerční stolní fotbal do barů a penzionů | Fotbálky.eu

Stolní fotbálky, které umožňují hru pouze po vhození příslušné částky do mincovníku. V nabídce od modelů pro penzion až po robustní nezničitelné modely.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Fotbal - Česko : Turecko

Fotbal je v Turecku národním sportem číslo jedna Stejně tak jako v České republice, tak i v Turecku je fotbal národním sportem. V čem se však turecké nadšení pro fotbal od českého velmi liší, je až fanatická příslušnost k určitému...

ČR - Turecko 3:1, Stolní tenisté vykročili do kvalifikace ME...

České národní týmy vykročily do kvalifikace mistrovství Evropy ve stolním tenisu vítězně. Před čtyřmi stovkami fanoušků v Plzni dnes muži porazili Turecko 3:1 a ženy si na stejném místě poradily s Litvou 3:2.

Stolní tenistky porazily Turecko a udržely se v elitní divizi...

České stolní tenistky porazily na mistrovství Evropy družstev v Lisabonu v úvodním utkání skupiny o 9.-16. místo Turecko 3:1. Bronzové medailistky z minulého kontinentálního šampionátu se díky tomu udržely v elitní divizi ME a zajistily si...

Česko - Turecko 3:1, Senzace! Čeští volejbalisté po 18 letech...

Čeští volejbalisté po osmnácti letech vyhráli Evropskou ligu. Favorizované Turecko, které ovládlo poslední dva ročníky soutěže v letech 2019 a 2021, porazili ve finále 3:1 po setech 25:21, 25:22, 21:25 a 27:25.

Fotbal Turecko - turecká liga, live výsledky livescore

Fotbalové live výsledky: Turecko - turecká liga. Fotbal livescore Turecko - turecká liga a výsledky z více než 1000 fotbalových lig, pohárů a turnajů.