Nejvýhodnější sázení

bahn ticket deutschland ice

Chef-Ticket– nová limitovaná nabídka od Deutsche Bahn ...
U Deutsche Bahn není problém. Nová nabídka Deutsche Bahn nabízí zakoupení jízdenky odkudkoliv kamkoliv za 25 eur (tedy přibližně 600 korun) včetně jízdy vlakem ICE. Jízdenka je platná pouze v druhé vozové třídě; její jedinou nevýhodou je nutnost regi
Wien Mitte Railway Station - Vídeň, Rakousko | Sygic Travel
Tato stanice se nachází v blízkosti centra Vídně. Nabízí vlakové spojení na letiště a slouží jako zastávka U-Bahn. Na letiště se dostanete po zelené značce CAT (City Airport Train). Vlak odjíždí přibližně každých 30 minut.
IDOS
IDOS umožňuje vyhledání spojení v jízdních řádech vlaků, autobusů, MHD a letadel. Vyhledává spojení různých dopravců a zobrazuje aktuální polohy vlaků a autobusů. Pro vyhledané spojení lze zakoupit jízdenky přímo v aplikaci IDOS.
Burza vstupenek viagogo - Concert, Sport&Theatre Tickets
Internetová burza vstupenek viagogo – vstupenky na koncerty, sportovní akce a do divadla. 100% bezpečný a zaručený nákup a prodej vstupenek online.
Německé zemské vlakové jízdenky | Vysokorychlostní železnice
Länder-Ticket je jízdenka pro neomezené jednodenní cestování regionálními vlaky (IRE, RE, RB a S-Bahn) jen v jedné spolkové zemi, příp. skupině spolkových zemí, s malými přesahy do okolních spolkových zemí. Její denní varianta je platná od 9h ráno do

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Michel Legrand– Wikipedie
Michel Legrand (24.února 1932 Paříž, Francie – 26. ledna 2019 Paříž) byl francouzský hudební skladatel, dirigent a klavírista.
Objevte německé spolkové země ve vlaku | Deutsche Bahn
v mnoha dopravních prostředcích v systému integrované dopravy (S-Bahn, U-Bahn, tramvaje, autobusy) Takto často můžete svou jízdenku použít: libovolně často v jeden den: libovolně často v jeden den: Tolik osob může cestovat: 1-5 osob: 1-5 osob: Více i
Tagesticket (Celodenní jízdenka) | České dráhy
Tagesticket„Region“ Gültigkeitsbereich (Nummer der Strecke bzw. Streckenabschnitt) Středočeský: 001 Praha-Smíchov – Přelouč, 002 Praha-Smíchov – Přelouč, 010 Kolín – Přelouč, 011, 012, 014, 020 Velký Osek – Chlumec n. C., 060, 061 Nymburk hl. n. – Ko
City Ticket a City Mobil: Vaše jízdenky ... - Deutsche Bahn
S jízdenkou City-Ticket a City mobil můžete cestovat veřejnou dopravou na území města. Dojeďte do výchozího nádraží pohodlně např. vlaky S-Bahn, U-Bahn, tramvají nebo autobusem a jeďte z cílového nádraží dál do cíle své cesty.
BahnCard - Deutsche Bahn
S BahnCard 25 ušetřítě 25% z ceny Flexpreis a ze zvýhodněných nabídek společnosti Deutsche Bahn. Jako držitel BahnCard 50 obdržíte 50% slevu na ceny Flexpreis a 25% slevu na výhodné ceny Sparpreis v dálkové dopravě (ICE a IC/EC) na území Německa.